NA ÚVODNÍ STRÁNKU

 

OPRAVY ELEKTRONICKÝCH MODULŮ - Platí pro celou ČR! 

Cena: Kč s DPH

Profesionální opravy PCB modulů elektronik do praček, myček, sporáků, sušiček, lednic a dalších zařízení. Často se stává, že zařízení přestane pracovat tak jak má nebo zkolabuje úplně. Na vině bývají poškozené obvody na desce elektroniky, které se dají celkem snadno a levně opravit. Můžete tedy ušetřit za výměnu nové elektroniky, kde se ceny pohybují v tisícikorunách nebo dokonce za nákup nového zařízení, které vás přijde mnohonásobně dráž než vlastní oprava a vy se navíc budete chovat šetrněji k životnímu prostředí.

Pro opravu se vždy použijí ty nejkvalitnější možné součástky, aby se závada v budoucnu již neopakovala, záruka na opravu je 24 měsíců stejně jako na nový díl. 

Cena je konečná pro dílenskou opravu a je nutné dodat poškozený modul k opravě! Platí pro celou ČR!

V případě servisního zásahu u zákazníka je cena za opravu 1800,- Kč + případné náklady na dopravu viz. odkaz CESTOVNÉ

Informace pro zákazníky ze vzdálenějších koutů České republiky!

Před zasláním dílu k opravě nás prosím kontaktujte mailem, kde uveďte o jaký spotřebič se jedná a jak se závada projevuje. Po naší odpovědi díl dobře zabalte, přiložte zpáteční adresu, kontaktní telefon a zašlete na adresu:

Vladimír Pur - Eloservis.cz
Moravičany 190
789 82 Moravičany
tel.: 604 938 266

Opravený modul zasíláme obratem zpět dobírkou za konečnou cenu 1500,-Kč.

!!! BEZPEČNOST PRÁCE NA ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍCH !!!

Práce na elektrickém zařízení bez napětí, po zajištění proti nechtěnému zapnutí a ověření odpojení zařízení měřením, mohou vykonávat výhradně osoby znalé s elektrotechnickou kvalifikací, případně osoby poučené, (které absolvovaly prokazatelné školení s podepsaným zápisem), pod dozorem osoby znalé!!!

 


 


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2021 www.eloservis.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart